Vilomix Finland Oy

Vilomix Finland Oy
Yrittäjäntie 1
21530 Paimio

Puhelin/Tel: +358 10 402 7700
Sähköposti/E-mail: info@vilomix.fi

Laskutustiedot

Avoinna - toimisto / Open - office:
Maanantai - perjantai: 8.00 - 15.30, kesäperjantait kesä - elokuu 8.00-15.00

Monday - Friday: 8.00 - 15.30, Friday during summer (June - August) 8.00 - 15.00
 
Avoinna - varasto / Open - warehouse:
Maanantai - perjantai: 7.00 - 15.30

Monday - Friday: 7.00 - 15.30

Monika Suominen
Myynti
010 402 7741
monika.suominen@vilomix.fi

Tilaukset: info@vilomix.fi

Kaarina Vuori
Myynti ja markkinointi
010 402 7743
kaarina.vuori@vilomix.fi

Tilaukset: info@vilomix.fi

 

Päivi Kankaanpää
Laskutus
010 402 7711
paivi.kankaanpaa@vilomix.fi

Ismo Lehti
Työnjohto ja kunnossapito
010 402 7725
ismo.lehti@vilomix.fi

Mikko Anttila
Toimitusjohtaja/CEO
+ 358 10 402 7701
mikko.anttila@vilomix.fi

Antti Riikonen
Myynti- ja markkinointipäällikkö/Sales and marketing manager
+ 358 10 402 7740
antti.riikonen@vilomix.fi

Satu Yrjänen
Kehityspäällikkö/Development manager
+ 358 10 402 7733
satu.yrjanen@vilomix.fi

Marko Dahl
Myyntipäällikkö, rehut, tuotantopanokset ja ammattitorjuntatuotteet/Sales manager, farm products
+ 358 10 402 7745
marko.dahl@vilomix.fi

Jari Talvitie
Avainasiakaspäällikkö, kuluttajatuotteet/Key Account Manager, consumer products
+ 358 10 402 7742
jari.talvitie@vilomix.fi

Topi Vesalainen
Tuotantopäällikkö/Production manager
+ 358 10 402 7720
topi.vesalainen@vilomix.fi

Nina Alakylä
Laatu- ja tuotepäällikkö/Quality and product manager, consumer products
+ 358 10 402 7731
nina.alakyla@vilomix.fi

Eija Seppä
Talouspäällikkö/Finance manager
+ 358 10 402 7712
eija.seppa@vilomix.fi

Haluatko meidän ottavan sinuun yhteyttä?

Lähetä oheisella lomakkeella tietosi, niin otamme Sinuun yhteyttä mahdollisimman pian!