Vilomix Finland Oy

Vilomix Finland Oy
Yrittäjäntie 1
21530 Paimio

Sähköposti/E-mail: info@vilomix.fi

Laskutustiedot

Avoinna - toimisto / Open - office:
Maanantai - perjantai: 8.00 - 15.30, kesäperjantait kesä - elokuu 8.00-15.00
Monday - Friday: 8.00 - 15.30, Friday during summer (June - August) 8.00 - 15.00
 
Avoinna - varasto / Open - warehouse:
Maanantai - perjantai: 7.00 - 15.30
Monday - Friday: 7.00 - 15.30

Monika Suominen
Tilaukset
050 597 4605
info@vilomix.fi

Iina Oksman
Maksuasiat
050 576 3945
iina.oksman@vilomix.fi

Annmari Heinemaa
Markkinointi ja viestintä
050 576 4131
annmari.heinemaa@vilomix.fi

 

 

 

Mikko Anttila
Toimitusjohtaja/CEO
+ 358 50 521 4011
mikko.anttila@vilomix.fi

Antti Riikonen
Myynti- ja markkinointipäällikkö/Sales and Marketing Manager
+ 358 50 576 4973
antti.riikonen@vilomix.fi

Satu Yrjänen
Kehityspäällikkö/Development Manager
+ 358 50 569 4224
satu.yrjanen@vilomix.fi

Marko Dahl
Myyntipäällikkö, rehut, tuotantopanokset ja ammattitorjuntatuotteet/Sales Manager, farm products
+ 358 50 521 4207
marko.dahl@vilomix.fi

Jari Talvitie
Avainasiakaspäällikkö, kuluttajatuotteet/Key Account Manager, consumer products
+ 358 40 765 7579
jari.talvitie@vilomix.fi

Johanna Marttila
Avainasiakaspäällikkö, ammattitorjunta- ja kuluttajatuotteet/Key Account Manager, rodenticides and consumer products
+ 358 40 575 9478
johanna.marttila@vilomix.fi

Topi Vesalainen
Tuotantopäällikkö/Production Manager
+ 358 50 570 2122
topi.vesalainen@vilomix.fi

Nina Alakylä
Laatu- ja tuotepäällikkö/Quality and Product Manager, consumer products
+ 358 50 350 5439
nina.alakyla@vilomix.fi

Eija Seppä
Talouspäällikkö/Finance Manager
+358 50 410 5325
eija.seppa@vilomix.fi

Haluatko meidän ottavan sinuun yhteyttä?

Lähetä oheisella lomakkeella tietosi, niin otamme Sinuun yhteyttä mahdollisimman pian!